Spotkanie i przyjęcia biznesowe

Jesteś tutaj:

Biznes w dobrej atmosferze

Spotkania służbowe, pracownicze, czy też kolacje biznesowe to bardzo często nieodłączny element pracy właścicieli, menedżerów i pracowników wielu firm. Serwowane potrawy niejednokrotnie mają duży wpływ na przebieg spotkania. W końcu w dobrej atmosferze, przy dobrym jedzeniu milej się rozmawia i spędza ze sobą czas.

W związku z tym warto przed spotkaniem biznesowym dobrać odpowiednie menu, które spotka się z uznaniem wszystkich uczestników. W naszej restauracji dokładamy wszelkich starań, by potrawy serwowane podczas spotkań biznesowych wszystkim smakowały i spełniały wymagania dietetyczne uczestników.

Spotkania biznesowe Restauracja CK
Przyjęcia biznesowe Restauracja CK

Odpowiednie menu na spotkanie

Mamy możliwość elastycznego dopasowania menu do preferencji żywieniowych Gości, przygotowujemy dania zarówno dla wegan, jak i dla osób z alergiami pokarmowymi. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wskazać, które dania najlepiej się sprawdzają na tego typu spotkaniach.

Nasze propozycje menu na spotkania biznesowe mogą łączyć różne kombinacje przystawek, zup, dań głównych itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przykładowe menu biznesowe