Przyjęcia weselne

Jesteś tutaj:

Przyjęcie weselne w dobrym smaku

Przyjęcie weselne jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej Pary Młodej i jej rodziny, pozostającym w pamięci na długie lata. Dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę, nie zapominając o menu, które trafi w gusta wszystkich zaproszonych gości weselnych. Tym bardziej, że jedzenie, zaraz po wyśmienitej zabawie, to kluczowy element każdej ceremonii ślubnej. Wybór odpowiedniego menu weselnego jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem.

Z samego swojego założenia powinno być tak skomponowane, by sprostać wymaganiom dietetycznym i kulinarnym nawet najbardziej wybrednych gości. Ważną kwestią jest to, by podawane jedzenie dostarczało niezapomnianych doznań smakowych, których wrażenie pozostanie w gościach na długo, przypominając o wyjątkowym charakterze uroczystości.

Przyjęcia weselne Restauracja CK
Wesele Restauracja CK

Odpowiednio dobrane menu weselne

Dołożyliśmy wszelkich starań, by w naszych propozycjach menu weselnego, każda przyszła Para Młoda, znalazła dla siebie to, co najlepsze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, obsłudze niezliczonej ilości wesel, wiemy, które potrawy sprawdzają się najlepiej. Nasze propozycje, wykwintnego menu mogą łączyć różne kombinacje przystawek, zup, dań głównych itp.

Nie zapominamy przy tym również o słodkościach – torty, desery i wszystkie ciasta przygotowywane są i wypiekane w restauracji, przez naszego cukiernika. Dodatkowo istnieje u nas możliwość dostosowania każdego menu do indywidualnych potrzeb gości, uwzględniających ich preferencje żywieniowe lub alergie.

Przykładowe menu weselne